Promosyon sektöründeki 12 yıllık bilgi ve birikimini 2014 yılı Mayıs ayında kurumsal bir kimlik altında toplayan Güneş Promosyon ve Çanta Sanayi, kesimden dikime kadar üretimin birçok aşamasını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Ana üretim grubunu promosyon çantalar oluşturmakla birlikte mutfak önlükleri, garson önlükleri, polar battaniyeler, polar atkı ve bereler de üretim grupları arasındadır.

14 Avrupa ülkesine promosyon çanta ve tekstil ihracatı yapmakta olan firmamız, yurt içinde de ulusal ve uluslararası firmaların promosyon ürün ihtiyaçlarında ana tedarikçi ve üretici olarak hizmet vermektedir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ilkelerine göre kendi tesisinde promosyon çanta ve tekstil imalatı yapan Güneş Promosyon ve Çanta Sanayi, diğer promosyon ürünlerinde de Türkiye’nin öncü kuruluşlarıyla işbirliği içinde yürüttüğü faaliyetleriyle adını duyurmaktadır.

MİSYONUMUZ

Çanta sektöründe ekonomik fiyat politikası ile yüksek müşteri memnuniyetini hedef edinmiş olan firmamız, bu alanda uzman ve deneyimli kadrosuyla profesyonel bir çalışma yürütmektedir.

VİZYONUMUZ

Güneş Promosyon ve Çanta Sanayi, yüksek teknoloji ile çantayı birleştirerek, yeni tasarımlarıyla sektöre hız kazandıran, alanında öncü kuruluşlar arasına girmeyi hedeflemektir.