GP Nonwoven Bag 2 – Fuar Çantası

GP Nonwoven Bag 2

Fuar çantaları, kongre, sergi, festival, etkinlik ve fuarlarda tercih edilen, genellikle serigrafi baskı, ofset veya transfer baskı ile uygulaması yapılan, üzerinde ünvan, logo, iletişim bilgileri bulunan reklam ürünleridir. Güneş Promosyon ve Çanta Sanayi olarak, fuar çantası imalatı yapıyoruz. Kendi üretimimiz olan fuar çantaları üzerine marka ve sloganınız ile fuarlarınızda marka tanıtımınıza destek oluyoruz.

Fuar çantalarımız genellikle pamuktan üretilir. Müşteri isteğine göre farklı renklere boyanabilen fuar çantaları, tek veya çift yüzüne baskı yapılarak kullanılabilir. Bez çanta olduklarından yıkanarak kullanılmasında mahsur yoktur.

Fiyat Talep Formu

Ad Soyad

E-posta

Telefon

Adet

Mesajınız

Fuar Çanta Modelleri

Web sitemiz üzerindeki diğer fuar çantası modellerini fuar çantaları sayfasında inceleyebilirsiniz. Katılımcısı olduğunuz fuar organizasyonlarında ziyaretçilerin dikkatini çekecek fuar çanta modellerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Katılacağınız fuar sektörüne uygun bez çanta modelleri ürün portföyümüzde bulunmaktadır.

Fuar Çantası Fiyatları

Müşteri portföyümüzün fuar ve sergilerde kullanabileceği en kaliteli çanta modellerini en uygun fiyat ile sunuyoruz. Fuar çanta fiyatları adet yükseldikçe birim fiyat olarak daha uygun olmaktadır.

Web sitemiz üzerinde uygun bulduğunuz fuar çantası modelleri içinden fiyat talep formu üzerinden bize adet ve baskı bilgilerini ileterek fiyat alabilirsiniz. Size uygun modeli bulamadıysanız veya bilgi almak için telefon numaramız, e-posta adresimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Danışmanlarımız size ulaşarak fuar sektörüne göre size en uygun çanta modellerini sunacak, uygun baskı türü ve çanta materyali hakkında ayrıntılı bilgi verecektir.